Reklama

GG na Mac

 • Wersja testowa

 • Po Polski
 • V 12.0.46.10884
 • 3.5

  (24)
 • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

GG wreszcie na Mac

GG na Mac to długo oczekiwana, oficjalna wersja najpopularniejszego polskiego komunikatora. Pobierz GG na Mac i przekonaj się na własnej skórze, że GG może działać i wyglądać całkiem nieźle na Twoim komputerze Apple.

Mniej reklam, więcej funkcji

GG na Mac wreszcie pozwala nam korzystać z GG za pomocąoficjalnego programu, obsługującego wszystkie funkcje. Wbrew pozorom, jest to zaleta, nie wada. Poprzednim wersjom GG zarzucano ociężałość i przeładowanie reklamami. Na szczęście nowe GG nie zarzuca już użytkowników miliardem reklam i oferuje kilka przyjemnych i przydatnych dodatkowych funkcji.

GG na Mac jest bardzo zbliżone wyglądem do wersji GG 12 na Windows. Programy na obydwa systemy zyskały spójny, elegancki interfejs, z którego korzysta się dość wygodnie. Wszystkie funkcje są na swoim miejscu, a na dodatek w GG możemy zmienić schemat kolorystyczny.

Poza podstawową funkcjonalnością, czyli rozmowami tekstowymi oraz wideo, GG na Mac oferuje szereg funkcji dodatkowych. Na szczęściezostały one zintegrowane w dość zgrabny sposób i nie rażą, tak jak w poprzednich wersjach GG na Windows. Do dyspozycji mamy zakładkę ze stacjami radiowymi, a na dole okna kontaktów wyświetla się prognoza pogody i najnowsze wiadomości z portalu Gadu-Gadu. Wszystko w dość zgrabnej formie.

Kolejną ciekawą funkcją GG na Mac, są gry. Możemy z naszym rozmówcą zagrać w Statki, Warcaby, Kółko i krzyżyk oraz inne gry. Mamy także możliwość wysłania SMSa, jeśli tylko nasz rozmówca podał w swoim profilu numer telefonu.

GG teraz synchronizuje się przez chmurę

Zupełną nowością jest GG dysk. Otrzymujemy 2GB miejsca na wirtualnym serwerze GG i możemy tam trzymać swoje pliki. Na naszym komputerze tworzony jest folder GG dysk, którego zawartość jest automatycznie synchronizowana z wirtualnym dyskiem w chmurze. Do plików umieszczonych w powyższym folderze mamy dostęp z innych komputerów, na których zainstalujemy nasze GG, a także z GG na iPhone oraz GG na Android.

GG na Mac posiada również funkcje, będące nowością dla wszystkich użytkowników komunikatora. Archiwum rozmów zapisywane jest na serwerze online, dzięki czemu mamy do niego dostęp z każdego miejsca. Zmienia się trochę funkcjonowanie czatów grupowych. Można do nich dodawać nowe osoby już w trakcie trwania rozmowy. Warto również odnotować wprowadzenie loginów. W najnowszej wersji GG, do logowanie nie musimy wykorzystywać numeru. Możemy skorzystać z naszego loginu lub adresu e-mail, podanego w naszym profilu.

GG w końcu na komputery Apple!

Co prawda nie wszystkie funkcje GG na Mac działają już tak jak powinny, ale jest to wersja beta i może zawierać błędy. Pomimo tego, widać, że programiści się przyłożyli i stworzyli komunikator, który jest przede wszystkim wygodnym komunikatorem, a nie kombajnem do wyświetlania reklam. Wraz z pojawieniem się GG na Mac kończy się era, kiedy można było powiedzieć "Masz Maca?! Łeee, przecież na to nie ma GG!"

-interfejs użytkownika oparty o natywne okna systemowe-obsługa trybów HiDPI / retina display-wersja na linuxa-optymalizacje działania listy kontaktów-poprawki i ujednolicenia wyglądu całej aplikacji

Zmiany

 • -interfejs użytkownika oparty o natywne okna systemowe-obsługa trybów HiDPI / retina display-wersja na linuxa-optymalizacje działania listy kontaktów-poprawki i ujednolicenia wyglądu całej aplikacji

Zalety

 • Niezły wygląd
 • Mało inwazyjne reklamy
 • Zakładka ze stacjami radiowymi

Wady

 • Może być niestabilne

GG na Mac

 • Wersja testowa

 • Po Polski
 • V 12.0.46.10884
 • 3.5

  (24)
 • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o GG na Mac

 • Anonymous

  według Anonymous

  jak zwykle problem :/.
  szmat czasu czekalam az pojawi sie gg na mac'a... a jak juz powstalo to na wersje 10.6 lub nowsza, a ja mam 10.5.8 i mi nie dziala.... :/
  i masz babo placek!!!


Reklama

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.